Afera pod zdjęciami Szczęsnych!Co tak bardzo nie spodobało się ich fanom? Marina i Wojciech Szczęsny spędzają obecnie wakacje w Wenecji, a swój wyjazd relacjonują jak zwykle na Instagramie oraz Snapchacie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego i prawdopodobnie nie wzbudziłoby to aż takiej fali hejtu, gdyby nie fakt, iż piosenkarka pochwaliła się… krótkim snapem, na którym wraz z mężem delektują się białymi truflami.

To wystarczyło, by wylała się czara goryczy i zakłóciła wyjazd młodego małżeństwa. Natychmiast pod zdjęciami Szczęsnych pojawiły się komentarze, które bardzo ostro krytykują ich podejście do życia i “chwalenie” się luksusem w mediach społecznościowych.

“Żal roku. Oderwanie od rzeczywistości level hard” – to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciami i filmikami pary. Wielu komentujących wypomina im to, że chwalą się jedzeniem tak luksusowego produktu, na który większość zwykłych ludzi nigdy nie będzie stać (przywoływane prze niektórych ceny to 12 tysięcy za kilogram).

Marina nie pozostała zbyt długo dłużna za tego typu komentarze i odpowiedziała na swoim Snapchacie, żeby wszyscy wyluzowali, bo ich takie wiadomości zupełnie nie ruszają. “Żeby była jasność, śmiejemy się z tych, co wymyślają sobie newsy o nas z cyklu “chwalą się luksusowym życiem…”, “jedzą kg trufli za 12 koła” Serio? Wyluzujcie! ” – napisała piosenkarka.
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Afera pod zdjęciami Szczęsnych!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz