Adele znów na diecie!Adele przeszła długą show biznesową drogę – od ambitnej, niszowej brytyjskiej wokalistki, na której punkcie oszalała Ameryka, po zdobywczynię Oscara i Grammy w jednym roku, uwielbianą przez projektantów i nazywaną nawet “ikoną mody”, co w przypadku gwiazd jej gabarytów zdarza się raczej rzadko. 28-letnia piosenkarka bez wątpienia zainwestowała nie tylko w stylistów, ale i sporo schudła.

Teraz znów pojawiły się informacje, że Adele planuje zredukować swoją wagę. Jak twierdzą tabloidy na Wyspach, zdecydowała się na modną wśród celebrytów dietę Sirtfood oraz ćwiczenia z trenerem osobistym Petem Geracimo. Dieta zakłada duże spożycie warzyw, jarmużu i gryki, które nazywane są “aktywatorami sirtuiny” proteiny okrzykniętej “genem chudości”. Wokalistka pije też dużo zielonej herbaty, potrawy przyprawia kurkumą, a także… kakao w proszku.

Ta dieta polega na tym, że chudniesz, czujesz się fantastycznie i jesz dużo pysznie smakujących potraw – tłumaczy źródło magazynu Daily Mail. Opiera się na badaniach nad warzywami, które przyczyniają się do aktywowania genów chudości. Dodane do naszej codziennej diety pomogą w spalaniu tłuszczu i lepszego samopoczucia.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Adele znów na diecie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz