Adele spodziewa się drugiego dziecka?!Adele jest w drugiej ciąży? Zaskakujące wyznanie piosenkarki na koncercie w Phoenix. “Będę miała kolejne dziecko”! Adele i jej partner Simon Konecki spodziewają się drugiego dziecka? Piosenkarka podczas koncertu w Phoenix zaskoczyła fanów wyznaniem “Będę miała drugie dziecko”. Dodajmy, że było to zakończenie długiej trasy koncertowej w Stanach Zjednoczonych.

Czy Adele faktycznie jest w ciąży? A może była to zapowiedź kolejnej płyty? Tuż po słowach “będę miała dziecko” piosenkarka wzniosła toast. Jakkolwiek, we wrześniu tego roku Adele w jednym z wywiadów odgrażała się, że po zakończeniu trasy koncertowej promującej płytę 25, zrobi sobie 10 letnią przerwę. W sam raz na wychowanie dzieci. Pozostaje tylko pytanie, czy fani to wytrzymają. Poniżej przytaczamy słowa Adele z koncertu w Phoenix w Arizonie:

- Zrobiłam to! Zobaczymy się po drugiej stronie! Będę miała dziecko! To był mój 107 występ w ciągu ostatnich 10 miesięcy. Co wieczór występy grane na żywo. Zrobiłam to! Byliście niesamowici, każdego wieczoru byliście wspaniali i zaangażowani. Moja ekipa i moja załoga – to dzięki Wam to zadziałało. A moja cudowna rodzina sprawiła, że to wszystko było dla mnie bardzo łatwe.” – powiedziała Adele ze sceny, po czym wzniosła toast ze swoimi muzykami.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Adele spodziewa się drugiego dziecka?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz