Adele ma sobowtóra!Adele uchodzi obecnie za najpopularniejszą gwiazdę młodego pokolenia. Okazuje się, że w Szwecji żyje dziewczyna, która wygląda niemal identycznie jak Brytyjka!

Adele słynie nie tylko z lansowania smutnych przebojów o nieszczęśliwej miłości (w wywiadach często podkreśla, że jest typem “drama queen” i po prostu nie odnajduje się w innym repertuarze), lecz także z charakterystycznego makijażu. Używa m.in. grubej kreski do oczu, która znacznie je podkreśla. Stosuje również szminki i pomadki, które eksponują jej wydatne usta.

Okazuje się, że w Szwecji żyje 22-letnia dziewczyna – Ellinor Hellborg – która uwielbia eksperymenty ze swoim wyglądem w roli głównej. Postanowiła spróbować upodobnić się do Adele i zastosować ten sam typ makijażu, co Brytyjka. Musimy przyznać, że efekt jest zdumiewający. Na niektórych zdjęciach Szwedka wygląda dokładnie jak światowej sławy wokalistka! W naszej galerii możecie zobaczyć to zaskakujące zestawienie.

Zdjęcia Ellinor obiegły już cały Internet i stały się niekwestionowanym hitem. Jak oceniacie podobieństwo? Według nas jest uderzające…
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Adele ma sobowtóra!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz