Adele już po ślubie?!Adele niechętnie opowiada o życiu prywatnym. Ale to nie słowa, a jeden szczegół zdradził nowinę, że piosenkarka prawdopodobnie jest już po ślubie!

Adele od pięciu lat jest związana z Simonem Koneckim. Para w 2012 roku przywitała na świecie syna i mniej więcej w tym samym czasie pojawiły się plotki o tym, że świeżo upieczeni rodzice wzięli cichy ślub. Doniesienia okazały się nieprawdziwe, jednak wszystko wskazuje na to, że zakochani wreszcie zdecydowali się na kolejny krok. Skąd takie wnioski? Przyglądając się najnowszym zdjęciom piosenkarki, można zauważyć złotą obrączkę na jej serdecznym palcu.

Wiedząc, jak bardzo Adele stroni od opowiadania o swoim prywatnym życiu w mediach, można być pewnym, że ślub – o ile faktycznie się odbył – również udałoby jej się ukryć w tajemnicy. Jest to tym bardziej prawdopodobne, że jeszcze pod koniec listopada media rozpisywały się o tym, że gwiazda planuje poślubić ukochanego podczas Świąt.

Autorka hitu “Hello” planuje prywatną ceremonię z działaczem charytatywnym podczas przerwy świątecznej, tak aby mogła w niej uczestniczyć jego 9-letnia córka – podawał serwis DailyMail.com.

Mimo że sama piosenkarka jeszcze nie potwierdziła nowiny, na wszelki wypadek już teraz składamy parze gratulacje.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Adele już po ślubie?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz