Adam Fidusiewicz spotyka się ze znaną blogerką!Dziewczyna Adama Fidusiewicza to blogerka modowa Pola Bogdańska. Prowadzi ona również kanał na Youtubie, w którym dzieli się z internautkami doświadczeniami ze swojego życia. W jednym z filmików opowiedziała o zmaganiach z zaburzeniami odżywiania. Adam Fidusiewicz parę dni temu został “przyłapany” przez paparazzi na spacerze z nową dziewczyną. Okazało się, że to jest to znana blogerka modowa i Youtuberka Pola Bogdańska. Dwudziestolatka ma ponad 65 tysięcy obserwujących na Instagramie, których regularnie raczy zdjęciami swoich stylizacji, nie stroni też od odważniejszych fotek w bikini czy w bieliźnie.

Blogerka prowadzi też kanał na Youtubie. W jednym z nagrań opowiedziała o swoich problemach z zaburzeniami odżywiania. Wyznała, że z wagi 54 kg, w najgorszym momencie, zeszła do 41.

“Chciałam zrzucić dwa kilogramy, które przybyły mi po wakacjach. W pewnym momencie straciłam nad tym kontrolę. Nie dostrzegałam, jak bardzo jestem chuda, nie widziałam, jak źle wyglądałam” – wyznała.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Adam Fidusiewicz spotyka się ze znaną blogerką!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz