70-letni Karol Strasburger zostanie ojcem?!Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk będą mieli dziecko? 33-letnia partnerka 70-letniego prowadzącego teleturniej “Familiada” opowiedziała o łączącym ich uczuciu oraz wspólnych planach na przyszłość. Co zdradziła?

Karol Strasburger od ponad czterech lat jest wdowcem, ale nadal nie traci nadziei na posiadanie dzieci. Aktor “Pierwszej miłości” i prowadzący kultowy teleturniej “Familiada” co prawda nie doczekał się potomstwa ze swoją pierwszą żoną Barbarą Burską, ani ze zmarłą w grudniu 2013 roku małżonką Ireną, ale szanse na doczekanie się upragnionego dziecka przynosi mu związek z Małgorzatą Weremczuk. Strasburger przestał już bowiem ukrywać, że jego relacje z menedżerką ograniczają się jedynie do spraw zawodowych i razem ze swoją partnerką zaczęli otwarcie opowiadać o łączącym ich uczuciu.

- Mam świadomość, że dzieli nas duża różnica wieku, ale jakie to ma znaczenie? Kiedy ludzie są szczęśliwi, kochają się, rozumieją i wspierają to jest to najcenniejsza wartość związku w każdym wieku -mówi Małgorzata Weremczuk w rozmowie z “Super Expressem”.

Czy w ich wspólnych planach na przyszłość są dzieci?
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en 70 letni Karol Strasburger zostanie ojcem?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz