53. urodziny Krzyśka Ibisza. Wiecznie młody?Znany i lubiany dziennikarz Krzysztof Ibisz obchodzi dziś urodziny! Prezenter urodził się 25 lutego 1965 roku w Warszawie, a to oznacza, że kończy 53 lat. Niektórzy żartują, że Ibisz jest coraz młodszy. Ale jedno trzeba przyznać, Ibisz mimo przekroczonej 50-tki wygląda jak młody bóg!

Krzysztof Ibisz od lat jest znany widzom. Z wykształcenia Ibisz jest aktorem, pod koniec lat 80., a dokładnie w 1988 roku skończył wydział aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Pierwsze kroki w telewizji stawiał w latach 90. jako młody prezenter. Później ukończył też podyplomowo dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. W czasie I kadencji Sejmu Ibisz zasiadał w ławach poselskich. Do Sejmu wszedł z listy Polskiej Partii Przyjaciół Piwa. Następnie zasiadał w kole poselskim Partii Emerytów i Rencistów „Nadzieja”. W końcu jednak rzucił karierę w polityce i wszedł w świat mediów.

Od 1993 roku pracuje w telewizji. Widzowie doskonale pamiętają program “Czar par” – jeden z pierwszych teleturniejów, które prowadził młody Ibisz. Prowadził także “Bar”, czy “Awanturę o kasę” oraz “Taniec z gwiazdami”. W zbliżającej się edycji Ibisza zobaczymy na parkiecie. Prywatnie Krzysztof Ibisz ma za sobą dwa ślubu i dwa rozwody. Jego pierwszą żoną była Anna Zejdler, z którą ma syna Maksa, a drugą Anna Nowak – z nią ma syna Vincenta.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en 53. urodziny Krzyśka Ibisza. Wiecznie młody?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz