52-letnia Monica Bellucci w erotycznej scenie w serialuMonica Bellucci uchodzi za prawdziwą piękność w świecie kina. Obok jej wdzięków nikt nie przejdzie obojętnie. Seksowna gwiazda nie wygląda na swój wiek. Gra też często role, w których nie widuje się 52-latek. Ostatnio znów rozebrała się przed kamerami!

Monica Bellucci zasłynęła ostatnio jako najstarsza dziewczyna Jamesa Bonda. Wielu uważa również, że najpiękniejsza. Nic dziwnego. O tej włoskiej aktorce marzy bardzo wielu mężczyzn. Nie przeszkadza im nawet jej wiek – 52 lata. Aktorki w tym etapie życia zazwyczaj wcielają się w matrony domu, a czasami nawet babcie. Tymczasem Bellucci znów świeci swoim seksownym ciałem!

Tym razem wystąpiła w odważnych scenach w 3. sezonie serialu “Mozart in the Jungle”. Serial zdradza kulisy życia orkiestry symfonicznej. Bellucci wcieliła się w Alessandrę – gwiazdę opery, która rozpoczyna namiętny romans z jednym z głównych bohaterów. W scenach łóżkowych możemy zobaczyć aktorkę topless.

Hit powstał na podstawie książki “Mozart in the Jungle: Sex, Drugs, and Classical Music”. W głównych rolach możemy zobaczyć Lolę Kirke, Saffrona Burrowsa, Bernadette Peters, Hannah Dunne, Gaela Garcíę Bernala, Malcolma McDowella i Jasona Schwartzmana.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en 52 letnia Monica Bellucci w erotycznej scenie w serialu

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz