49-letnia Pamela Anderson znów zrzuca ciuchy!Pamela Anderson, największa seksbomba lat 90., znana z roli ratowniczki w serialu Słoneczny patrol i niezliczonych nagich sesji w Playboy’u z upływem lat zrobiła wiele, żeby złagodzić i ocieplić swój wizerunek.

Posiadaczka najsłynniejszego silikonowego biustu w Hollywood, trzy lata temu zdecydowała się na jego zmniejszenie z miseczki G do C. Od dawna też angażuje się w akcje charytatywne na rzecz zwierząt. Ostatnio przestrzegała przez zgubnymi skutkami oglądania pornografii.

Tymczasem właśnie ukazał się trailer nowego filmu z Pamelą, w którym gwiazda znów pokazuje się nago. W zapowiedzi The People Garden można zobaczyć 49-latkę w całej okazałości, zmysłowo wycierającą się ręcznikiem.

Również czytelnicy Playboya mogli na początku tego roku podziwiać wdzięki Anderson na jej, jak mówi, ostatniej tego typu okładce. Co ciekawe, twierdzi, że o zgodę na to poprosiła najpierw swoich synów, 18-letniego Dylana i 20-letniego Brandona.

Wahałam się, bo w przeszłości zdarzało im się żartować z moich zdjęć, a nawet bić się z kolegami z mojego powodu. Powiedziałam moim synom, że Hef właśnie do mnie dzwonił i chce żebym po raz ostatni zapozowała na okładce. O dziwo, nie tylko się zgodzili, ale i zaczęli mnie do tego namawiać. Brandon stwierdził, że teraz gdy są starsi, już się mnie nie wstydzą. Był podekscytowany i przybił mi piątkę! – powiedziała.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en 49 letnia Pamela Anderson znów zrzuca ciuchy!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz