45-letni Dane Cook na plaży ze swoją 19-letnią dziewczyną!45-letni Dane Cook – amerykański aktor i komik spotyka się z 19-letnią piosenkarką Kelsi Taylor. Niedawno para została przyłapana przez paparazzi na Hawajach. Jak widać na zdjęciach, artysta nie szczędził czułości ukochanej. Para jest razem od roku. Wcześniej komik widywany był m.in. z Nicole Scherzinger, Julianne Hough i Miley Cyrus.

Dane Cook uchodzi za bawidamka. Komik, co rusz jest widywany z nowymi partnerkami. Ale od roku jest wierny jednej dziewczynie – 19-letniej piosenkarce Kelsi Taylor. Ta spora różnica wieku miedzy partnerami jest dla zagranicznej prasy głównym powodem do plotek. Jak się okazuje Taylor to nie jedyna dużo młodsza miłość artysty. Cook był widywany z m.in. 29-letnią Julianne Hough i 25-letnią Miley Cyrus.

Przypomnijmy, że Cook w telewizyjnej komedii “Gorączka Wietrznego Miasta” (Windy City Heat, 2003) wcielił się w postać Romana Polańskiego. Komik nagrał także trzy albumy: “Harmful If Swallowed” (2003), “Retaliation” (2005) i “Rough around the Edges: Live from Madison Square Garden” (2007).
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en 45 letni Dane Cook na plaży ze swoją 19 letnią dziewczyną!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz