44-letnia Victoria Beckham zachwyca stylizacją!Victoria Beckham została przyłapana przez paparazzi pod hotelem w Paryżu. Była członkini “Spice Girls” miała na sobie sweter, pod którym widać było jej biust. Zobaczcie, jak się prezentowała. Victoria Beckham od kilku dni przebywa w Paryżu. To dla paparazzi znakomita okazja, aby nieustannie śledzić celebrytkę, a dla samej Victorii sposobność, aby prezentować różne kreacje.

Tym razem fotoreporterzy przyłapali Beckham, gdy wyszła z hotelu La Reserve aby dostać się do dworca Gare du Nord. Żona Davida Beckhama miała na sobie żółtą spódnicę, kozaki i granatowy sweter. Pod swetrem nie miała biustonosza, więc wyraźnie przebijał się jej niezbyt imponujący biust.

Jak wam się odważna kreacja Victorii Beckham?

Victoria Beckham ma 44 lata. Sławę zyskała jako członkini girlsbandu “Spice Girls”, działającego w latach 90. Potem była znana głównie jako żona piłkarza Davida Beckhama, a w XXI wieku zaczęła robić karierę jako modelka i projektantka mody. Z mężem doczekali się czwórki dzieci.

Jak widać, Victoria Beckham znalazła czas na wszystko. Sporym ułatwieniem z pewnością był fakt, że – jak przyznała w jednym z wywiadów kilkanaście lat temu – nie czyta książek, bo według niej to strata czasu.
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en 44 letnia Victoria Beckham zachwyca stylizacją!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz