425 milionów dolarów do podziału przy rozwodzie Brangeliny!Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta zelektryzował świat show-biznesu! Jedna z najpiękniejszych par Hollywood postanowiła się rozstać. Chociaż może lepiej powiedzieć – Angelina rzuciła Brada, ponieważ to właśnie Jolie złożyła papiery rozwodowe. Słynnych aktorów łączą nie tylko dzieci, ale też… rodzinne fundusze. A tych jest niemało…

Majątek Jolie i Pitta szacuje się na 425 milionów dolarów! Jak podzielić tak gigantyczną kwotę? Brad Pitt i Angelina Jolie pomyśleli o tym… jeszcze przed ślubem. Gwiazdorzy podpisali intercyzę. Co to oznacza? W przypadku rozwodu, byli małżonkowie dzielą się majątkiem w sprawiedliwy sposób. Każdy dostanie to, co wniósł do rodzinnego budżetu. Branjelina, bo w ten uroczy sposób nazywano parę, zarobione w trakcie trwania małżeństwa pieniądze przekaże dzieciom. Jolie i Pitt mają sześcioro pociech: Paxa, Maddoxa i Zaharę, którzy zostali adoptowani oraz Shiloh, Vivienne i Knoxa – biologiczne latorośle aktorów.

Myślicie, że taki podział majątku to dobre rozwiązanie?

Rozstanie wyszło z inicjatywy Angeliny. To ona złożyła papiery rozwodowe. Brad nie kryje żalu. – Jest mi bardzo smutno z powodu tego, co się wydarzyło, ale teraz najważniejsze jest dobro naszych dzieci. (…) Myślę, że kiedy para zmaga się z trudnymi, życiowymi sytuacjami – niezależnie od tego, co to jest – może to zarówno doprowadzić do rozstania, jak i zbliżenia – napisał Pitt w specjalnym oświadczeniu dla fanów.

Z nieoficjalnych źródeł, na które powołał się ujawniający informację portal TMZ, wynika, że Angelina jako powód rozwodu wskazała “charakterologiczne różnice nie do pogodzenia”. Mówi się, że chodziło o dzieci. Jolie ponoć marzyła o kolejnej adopcji, natomiast Pitt się nie zgadzał. Amerykański portal Page Six ma własną teorię na temat rozstania pary – rzekomy romans aktora z Marion Cotillard! Żaden inny serwis nie potwierdza jednak tej rewelacji. Jak jest naprawdę? Póki co Angelina milczy. Być może wkrótce to się zmieni.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en 425 milionów dolarów do podziału przy rozwodzie Brangeliny!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz