4. urodziny Blue Ivy!Dziś uznawana jest nie tylko za jedną z najbardziej popularnych wokalistek światowego formatu, lecz także swoistą instytucję: śpiewa, tańczy, projektuje ubrania, zajmuje się wspieraniem instytucji charytatywnych, posiada markę perfum sygnowaną własnym imieniem oraz współpracuje z wieloma firmami, wspierając je swoim wizerunkiem. Beyoncé Knowles i jej małżonek Jay-Z uważani są za najbardziej wpływową i najlepiej zarabiającą parę światowego show-biznesu.

W sierpniu 2011 r. oficjalnie potwierdzili, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Blue Ivy przyszła na świat 7 stycznia 2012 r., choć nie brakowało kontrowersji wokół ciąży Beyoncé: wiele osób oskarżało gwiazdę, że skorzystała z pomocy surogatki, sama zaś nosiła pod ubraniami poduszkę.

Faktem jest, że gdy jej córka pojawiła się na świecie, z miejsca stała się jedną z najbardziej popularnych pociech w show-biznesie. Beyoncé umiejętnie dozuje mediom informacje na temat córeczki, wklejając czasem na Instagram zdjęcia pociechy. Fotografie często elektryzują fanów wokalistki.

Tym razem na swojej oficjalnej stronie artystka zamieściła zdjęcia z czwartych urodzin Blue Ivy. Choć jej pociecha urodziła się w styczniu, impreza odbyła się dopiero w kwietniu – głównie ze względu na zobowiązania zawodowe wokalistki. Piosenkarka i jej mąż wyprawili swojej pociesze bajeczne przyjęcie, pełne odniesień do wróżek i świata baśni. Nie zabrakło kolorowych skrzydeł, wystroju wnętrza we wszystkich kolorach tęczy, rozrywek, takich jak strzelanie z łuku. Internauci zauważyli jednak, że brakuje na zdjęciach rówieśników Blue Ivy. Czy faktycznie na przyjęciu urodzinowym czterolatki bawili się sami dorośli?
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en 4. urodziny Blue Ivy!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz