33. urodziny Anji Rubik. Świętowała je w KaliforniiDwa dni temu Anja Rubik skończyła 33 lata. Supermodelka spędziła urodziny w podróży. “Nowy rok, nowe wybory” – napisała tajemniczo pod jednym ze zdjęć. Anja Rubik to dziś najsłynniejsza polska modelka, ale nie tylko. To także projektantka, prezenterka telewizyjna i dyrektor artystyczna “25 Magazine”. Karierę modelki zaczęła już w wieku 15 lat, ale w jej przypadku uroda to nie wszystko.

Anja Rubik chętnie podejmuje wszelkie wyzwania. Od niedawna mamy okazję oglądać ja w teledysku Mary Komasy, a zaledwie kilka dni temu pojawiła się na gali fundacji Make A Wish w Nowym Jorku. Anja Rubik chętnie udziela się społecznie – niedawno dołączyła do osób, które nie zgadzają się z projektem zmian w polskiej ustawie aborcyjnej.

Niedawno Anja Rubik obchodziła 33 urodziny. Supermodelka spędziła ten wyjątkowy dzień w podróży. Rubik wybrała się na wyprawę po Dolinie Śmierci w Kalifornii. Zdjęciami z wyprawy pochwaliła się na Instagramie. Kilka dni później Anja Rubik spotkała się ze światowej sławy fotografem Mario Testino. Czyżby szykowała się nowa sesja okładkowa…?
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en 33. urodziny Anji Rubik. Świętowała je w Kalifornii

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz