32. urodziny Dody!Dorota Rabczewska 15 lutego skończyła 32 lata. Piosenkarka przez lata uważana jest za jedną z najoryginalniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W ciągu swojej kariery przeszła imponującą metamorfozę. Jak wyglądały jej początki? Doda urodziła się w Ciechanowie i tam stawiała pierwsze kroki jako wokalistka. W wieku 12 lat wzięła udział w programie Polsatu “Powitanie Lata w Gdańsku”. Rok później rozpoczęła naukę w Studium Wokalnym Elżbiety Zapendowskiej w Warszawie, dzięki czemu dostała się do obsady teatru Buffo. Występowała m.in. w musicalach “Metro” oraz “Przeżyj to sam”.

W roku 2000 Rabczewska wygrała casting na wokalistkę zespołu Virgin. Dzięki temu już w wieku zaledwie 16 lat otrzymała swój pierwszy kontrakt fonograficzny, a dwa lata później ukazał się debiutancki album grupy promowany przez dwa single “To ty” i “Mam tylko ciebie”. Po wydaniu płyty piosenkarka zdecydowała się wziąć udział w reality show “Bar”, aby w ten sposób wypromować debiutancki album. Doda wraz z zespołem wydała ostatecznie 3 płyty, a w 2007 roku zakończyła współpracę z jego członkami.

W ten sposób wokalistka rozpoczęła solową karierę. W tym samym roku wydała swój debiutancki album “Diamond Bitch”, a cztery lata później kolejny pod nazwą “7 pokus głównych”. W 2015 roku wyruszyła w trasę koncertową pod nazwą “Riotka Tour”. Do dziś Doda jest uważana za jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Jak zmieniła się przez minione lata? Zobaczcie wszystkie zdjęcia.
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en 32. urodziny Dody!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz