30. urodziny sióstr Olsen. Pamiętacie je?!Zaczynały jako kilkuletnie aktorki. Dziś odnoszą sukcesy w branży mody. Zobaczcie, jak zmieniło się życie Mary-Kate Olsen i Ashley Olsen i jak bliźniaczki dziś wyglądają. Uchodzą za ikony mody.

Jeszcze dwa lata temu nikt by ich nie rozróżnił! Dziś to się zmieniło, ponieważ Mary-Kate Olsen coraz mniej przypomina swoją siostrę bliźniaczkę. Świat poznał Ashley i Mary-Kate Olsen jako kilkuletnie dziewczynki, kiedy na zmianę wcielały się w rolę uroczej Michele Munner w serialu Pełna Chata.

Ashley Olsen jest starsza od swojej siostry bliźniaczki o zaledwie… 2 minuty i wyższa o 2 centymetry. Dziewczynki rozpoczęły przygodę z aktorstwem, mając zaledwie trzy miesiące. Wówczas mieliśmy okazję podziwiać Mary-Kate i Ashley w reklamach. Potem przyszedł serial Pełna Chata, gdzie przez osiem lat mieliśmy okazję oglądać je na ekranach stacji ABC. Bliźniaczki jednak nie poprzestały na serialu i w wieku dziewięciu lat założyły firmę Dualstar, która produkuje filmy i gadżety. To zapewniło im tytuł najmłodszych producentek w historii kina.

Niedługo po tym powstały pierwsze produkty sygnowane ich imionami – magazyny, długopisy, zeszyty, ale i seriale telewizyjne. Dziś 30-letnie Ashley i Mary-Kate Olsen świetnie radzą sobie w świecie show-biznesu, ale zmieniły dziedzinę. Aktualnie to moda jest dla Olsenek głównym źródłem zysku. Do niedawna miały identyczne style, fryzury, proporcje ciała, a nawet uśmiechy. To się jednak zmieniło.

Ashley Olsen ma obecnie trochę krąglejsze kształty i nie katuje się dietami w przeciwieństwie do Mary-Kate, która podobno się głodzi. Zresztą nie od dziś media posądzają gwiazdę o anoreksję. Znawcy mody dostrzegają także różnice w ich ubiorach. Ashley Olsen chętnie gustuje w modnych ubraniach z ciekawymi, niesztampowymi dodatkami. Z kolei Mary-Kate częściej nosi hippisowskie suknie przypominające szlafroki. Już w 2006 roku siostry Olsen zaprojektowały linie odzieżowe. Do roli projektantek przygotowywał je sam Zac Posen, który podziwiał ich kreatywność. Marką, którą stworzyły Olsenki, jest The Row. To znany, ceniony i lubiany przez gwiazdy brand.

Dziś siostry spełniają się w roli projektantek. A jak wygląda ich życie prywatne? Mary-Kate w 2012 roku zaczęła spotykać się z Olivierem Sarkozym, przyrodnim bratem byłego prezydenta Francji. Para zaręczyła się w 2014 roku, a w ubiegłym roku wzięli ślub. Ceremonia ślubna była bardzo skromna i do samego końca trzymana w tajemnicy. Ashley jak na razie nie deklaruje ślubu, ale widywana jest od dwóch lat w towarzystwie reżysera Bennetta Millera.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en 30. urodziny sióstr Olsen. Pamiętacie je?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz