30. urodziny Megan Fox!Megan Fox uważana jest za jedną z najseksowniejszych gwiazd na świecie. Aktorka kończy dziś 30 lat. Uważacie, że wciąż wygląda atrakcyjnie? Megan Fox od początku swojej kariery uchodziła za jedną z najseksowniejszych gwiazd na świecie. Aktorka, której ogromną popularność przyniosła rola w serii filmów o transformersach, chętnie pokazywała swoje ciało w odważnych sesjach zdjęciowych.

Megan Fox od zawsze lubiła zaskakiwać swoich fanów. Na początku kariery często twierdziła, że ma mało fanów, bo…. nienawidzą jej za urodę. W jednym z wywiadów przyznała, że jest osobą biseksualną. Swoimi gorącymi sesjami zdjęciowymi szokowała fanów, zwłaszcza w przypadku tej uznawanej za jedną z najsłynniejszych – dla Armaniego.

W czerwcu 2010 roku w tajemnicy przed mediami Megan Fox w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół wyszła za mąż za Austina Greena. Dwa lata później została mamą, a jej wizerunek wyraźnie się zmienił. Przykładem udanej metamorfozy może być sesja aktorki dla arabskiego wydania magazynu “Harper’s Bazaar”.

Megan Fox wciąż uważana jest za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Dziś kończy 30 lat.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en 30. urodziny Megan Fox!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz