26. urodziny Anny Lewandowskiej!Jeszcze kilka lat temu o Annie Stachurskiej nikt nie słyszał, do czasu aż dziewczyna zaczęła spotykać się z naszym najlepszym piłkarzem Robertem Lewandowskim. Para pojawiła się razem na początku 2013 roku i podbiła salony! A Ania zaczęła stawać się prawdziwą gwiazdą. Dziś Anna już Lewandowska ma 26 urodziny, czego jej życzycie?

Anna Lewandowska w mgnieniu oka stała się z nikomu nieznanej dziewczyny celebrytką pierwszej klasy. Miała w końcu to, co pozwoliło jej zaistnieć w show-biznesie, czyli urodę, styl i fajnego chłopaka, a później męża. Ania jest teraz prawdziwą gwiazdą, pojawia się na salonach, czerwonych dywanach i w telewizjach śniadaniowych. Dziewczyna zdobywa fanów urokiem i uśmiechem. Na swoim Instagramie, blogu i Facebooku ma rzeszę wiernych fanek, to im radzi jak ćwiczyć i jak zdrowo się odżywiać. Jest w końcu sportowcem o czym nie można zapomnieć (trenuje karate).

Ania Lewandowska ma dziś urodziny!

Starsza koleżanka Lewandowskiej, która tak jak ona zna się na ćwiczeniach i diecie, czyli Mariola Bojarska-Ferenc wyznaczyła Anię nawet na swoją następczynię! To ogromne wyróżnienie. Ania Lewandowska w bardzo krótkim czasie osiągnęła wiele, a sukcesów można jej tylko pozazdrościć, tak jak super przystojnego męża Roberta! Ani życzymy wszystkiego najlepszego w dniu 26 urodzin!
Żródło info i foto: se.pl
lg share en 26. urodziny Anny Lewandowskiej!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz