23. urodziny Dawida Podsiadło!Choć jest jednym z najmłodszych wokalistów z Polsce, który szybko zdobył szczyt popularności, Dawid Podsiadło pozostaje sobą. Zobacz, jak wyglądał w dzieciństwie.

Niektórzy mówią o Dawidzie Podsiadło, że wszystko, czego dotknie, zamienia się w złoto. Dlaczego? Gdyż jego dwa wydane do tej pory albumy odniosły ogromny sukces komercyjny. Debiutancki “Comfort and happiness” (z maja 2013 r.) rozszedł się w nakładzie ponad 150 tysięcy kopii, co zapewniło mu status diamentowej płyty. Drugi “Annoyance and Disappointment” wydany w listopadzie 2015 r. już pokrył się podwójną platyną i wiele wskazuje na to, że powtórzy sukces poprzednika.

Dawid Podsiadło jest niewątpliwie jednym z najgorętszych nazwisk w show-biznesie ostatnich lat. Bilety na jego koncerty wyprzedają się jak świeże bułeczki. On jednak niezmiennie ujmuje wszystkich skromnością, dowcipem oraz klasą. W swoich postach na Facebooku bardzo często dziękuje fanom za wsparcie i podkreśla, że bez nich sukces nie byłby możliwy.

To także jeden z niewielu artystów, który był uczestnikiem talent show (Dawid Podsiadło wygrał drugą edycję polskiej edycji programu X Factor), a który odniósł spektakularny sukces i zgromadził wokół siebie wierną i oddaną publiczność.

Dzisiaj obchodzi 23 urodziny. Z tej okazji umieścił na Instagramie emocjonalny wpis i pokazał zdjęcie z dzieciństwa.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en 23. urodziny Dawida Podsiadło!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz