22-letni brat Paris Hilton w więzieniu!Paris i Nicky Hilton zrobiły w młodości naprawdę dużo, żeby trafić na pierwsze strony tabloidów. Mało kto jednak pamięta o dwóch braciach celebrytek, Conradzie i Barronie Hiltonie II.

Podczas gdy Barron ukrył się w cieniu znanych sióstr, Conrad w pełni korzystał z ich sławy oraz rodzinnej fortuny. Już jako nastolatek prowadził imprezowe życie i dość wcześnie wdał się w pierwsze konflikty z prawem. 22-letni dziś Conrad nie zmienił stylu życia i ma teraz bardzo poważne problemy z amerykańskim wymiarem sprawiedliwości. W lutym zeszłego roku został aresztowany w Los Angeles po tym, jak naćpany zaczął szarpaninę w samolocie i rzucił się na załogę. Podobno wpadł w szał, krzyczał i groził pracownikom, że ich “pozabija”, “porozrywa” i że są “pieprzonymi chłopkami”.

Sprawa skończyła się procesem sądowym – Conrad naraził zdrowie i życie nie tylko załogi samolotu, ale także innych pasażerów. Ponieważ za mężczyzną stały wpływy i pieniądze jego rodziny, efektem był jedynie wyrok w zawieszeniu. Historia ta jednak nie sprawiła, że Hilton spokorniał. Już po kilku miesiącach, w wakacje, włamał się do mieszkania swojej byłej dziewczyny – mimo iż miał zakaz zbliżania się do niej. Tym razem zamiast do więzienia wysłano go na 90-dniowy odwyk. Kiedy go zakończył, znów zaczął łamać zasady warunkowego zwolnienia.

W końcu jednak doszło do jednego wybryku za dużo i Conrad trafi do więzienia. Magazyn People potwierdził, że 22-latek stanął w poniedziałek przed sądem i przyznał się do zażywania narkotyków. Pomimo zakazu palił marihuanę, syntetyczne kannabinoidy oraz brał kokainę. Za karę trafił na 2 miesiące do więzienia.

Według świadków dziedzic rodzinnej fortuny załamał się, gdyż nie sądził, że kiedykolwiek poniesie konsekwencje swojego zachowania. Conrad Hilton był cały zapłakany, gdy sędzia ogłosił wyrok – jeden ze świadków powiedział serwisowi ET. Jego rodzice także byli na sali sądowej. Z kolei informator magazynu People przyznał, że cała jego rodzina spodziewała się takiego finału sprawy.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en 22 letni brat Paris Hilton w więzieniu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz