20-letnia Julia Wieniawa zarobi swój pierwszy milion!Julia Wieniawa (20 l.) ma powody do radości. Gwiazda “Rodzinki.pl” zarobiła swój pierwszy milion. Młoda aktorka jest rozchwytywana nie tylko przez reżyserów, ale i reklamodawców. Depcze po piętach nawet popularnym gwiazdom reklam Małgorzacie Sosze (38 l.) i Małgorzacie Kożuchowskiej (47 l.).

Serial “Rodzinka.pl” przyniósł Julii ogromną popularność. Młoda aktorka stała się najbardziej pożądaną polską gwiazdą. Pieniądze płyną więc do jej kieszeni strumieniem. Wieniawa w tym roku zagrała już w dwóch filmach – “Kobiety mafii” oraz “Kobieta sukcesu” – i zarobiła 300 tys. zł. Dodatkowo możemy oglądać ją w serialach: “Rodzinka.pl” i “W rytmie serca”, dzięki którym jej majątek powiększył się o 200 tys. zł.

Nic zatem dziwnego, że zainteresowali się nią reklamodawcy. Na swoim Instagramie reklamuje dosłownie wszystko: perfumy, lody, buty, ciuchy, kosmetyki, diety. Każda młoda dziewczyna chce być taka jak ona. I może! Bo nawet jedna z najpopularniejszych firm oferujących farby do włosów podpisała z nią kontrakt opiewający na ponad 200 tys. zł.

Julia ma głowę na karku i zarobione pieniądze zainwestowała w kupno własnego mieszkania.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en 20 letnia Julia Wieniawa zarobi swój pierwszy milion!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz