18-letnia córka Adama Małysza debiutuje w “DD TVN”Karolina Małysz zaliczyła swój telewizyjny debiut w “Dzień Dobry TVN”. O czym opowiedziała 18-letnia córka Adama Małysza? Karolina Małysz, córka Adama Małysza i jego żony Izy, skończyła niedawno 18 lat. Córka słynnego skoczka narciarskiego coraz chętniej pokazuje się w mediach, a w miniony weekend zaliczyła nawet debiut w programie “Dzień Dobry TVN”.

W rozmowie z Filipem Chajzerem, w której towarzyszyła również jej mama, Małyszówna opowiedziała co nieco o sobie i tym, jak wygląda na co dzień jej życie. Nastolatka zdradziła, że nie przepada za imprezami, jednak swoje ostatnie urodziny uczciła w wyjątkowy sposób.

Nie przepadam za imprezami, jestem spokojnym typem osoby. Zrobiłam sobie taką inną 18-tkę. Mam urodziny w Halloween i zrobiłam przebieraną, bawiliśmy się do rana – wyznała Karolina Małysz.

Córka Adama Małysza na co dzień uczy się w zespole szkół gastronomiczno-hotelarski, a już niedługo planuje wyprowadzić się z rodzinnego domu.

Uczę się w zespole szkół gastronomicznych, jestem na obsłudze turystycznej, dlatego mogę otworzyć biuro podróży, pracować w informacji turystycznej. Marzy mi się Kraków na studia – powiedziała Małysz. – Smoka się nie boję. Smogu też – dodała żartobliwie.

Karolina wyrosła na piękną kobietę, która z pewnością cieszy się dużym powodzeniem wśród rówieśników. Czy skoczek narciarski ma problem z zainteresowaniem, jakie wzbudza jego ukochana jedynaczka?

Tata nie jest o mnie zazdrosny – wyznała Karolina Małysz.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en 18 letnia córka Adama Małysza debiutuje w DD TVN

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz