14-letnia córka Ani Przybylskiej to wierna kopia mamy?Anna Przybylska była jedną z najpopularniejszych i najpiękniejszych gwiazd polskiej telewizji. Dziś urodą z pewnością dorównuje jej córeczka, Oliwia Bieniuk.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Od 2013 roku walczyła z nowotworem trzustki. Przeszła liczne operacje, ale niestety przegrała walkę z chorobą. Informacja o jej śmierci wstrząsnęła opinią publiczną. Na pogrzebie żegnały ją tłumy – ulice w Gdyni zasypywane były kwiatami od fanów, a na miejskich słupach zawisły białe flagi opatrzone napisem Żegnaj Aniu.

Dziś mija druga rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Była nie tylko wybitną aktorką, ale przede wszystkim matką i partnerką. Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk stanowili jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Para doczekała się trójki dzieci: dziś czternastoletniej Oliwii, dziesięcioletniego Szymona oraz pięcioletniego Jasia.

Rodzina aktorki długo zmagała się z jej odejściem. Jarosława Bieniuka w opiece nad maluchami dzielnie wspierała mama Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska. Jakiś czas temu kobieta udzieliła wyjątkowo wzruszającego wywiadu, w którym opowiedziała o ostatnich chwilach życia jej córki.

“Raz tylko mnie zapytała, jak leżałyśmy na łóżku: “Mamuś, a co będzie z dziećmi?”. Odpowiedziałam: “Słuchaj, dziecko. Na razie to ty musisz Jaśka wysłać do przedszkola, zorganizować mu tort, bo zaraz ma urodzinki, niebawem Szymon idzie do komunii, trzeba go przygotować. Myśl o tym, dziecko, na razie nic złego się nie dzieje”. Odpowiedziała tylko: “Masz rację” – opowiada Krystyna Przybylska.

Jarosław Bieniuk długo nie mógł pogodzić się ze stratą ukochanej. Bardzo szybko musiał oswoić się z myślą, że od dziś będzie musiał zastąpić dzieciom oboje rodziców. Piłkarz stanął na wysokości zadania. Od czasu do czasu na swoim Instagramie zamieszcza zdjęcia dzieci, które z pewnością odziedziczyły urodę po mamie.

Szczególną uwagę przykuwa córka pary, Oliwia Bieniuk. Dziewczynka ma już 14 lat i wygląda jak mama! Dziewczynka ma także własne konto na Instagramie, na którym chętnie dodaje swoje zdjęcia. Oliwia z bujnymi włosami, dużymi oczami i pełnymi ustami w pełni przypomina swoją mamę.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en 14 letnia córka Ani Przybylskiej to wierna kopia mamy?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz