​Robert Lewandowski kupił sobie pięknego Bentleya!​Robert Lewandowski należy do najlepiej zarabiających polskich piłkarzy. Szacuje się, że jego konto co miesiąc rośnie o 4 mln zł. Nic więc dziwnego, że napastnik Bayernu Monachium może sobie pozwolić na odrobinę luksusu. Po tym, jak w kwietniu jego Porsche Cayenne uczestniczyło w kolizji, Robert Lewandowski zdecydował się kupić nowe auto.

Jego wybór padł na niebieskiego Bentleya Continental GT Speed Convertible, czyli cabrio. Samochód napędzany jest 12-cylindrowym silnikiem benzynowym o pojemności 6 litrów, który generuje 642 KM mocy i 840 Nm momentu obrotowego. To wystarcza, by samochód osiągał 100 km/h w 4,3 s od startu oraz rozpędzał się do 328 km/h.

Cena takiego samochodu to ponad 1,2 mln złotych. Dla najlepszego strzelca Bundesligi to nie jest duży wydatek… Robert Lewandowski po Euro odpoczywa w Warszawie. To właśnie na ulicach stolicy Robert i jego Bentley zostali przyłapani przez fotografa AutoClub Warsaw. Uważni obserwatorzy i fani piłki nożnej być może dostrzegą, że tablicę rejestracyjną samochodu można rozkodować jako “Robert Lewandowski, 9 minut, 5 bramek”…

Przypomnijmy, że Cayenne i Bentley nie są jedynymi samochodami Roberta Lewandowskiego. Na mocy umowy z Audi piłkarze Bayernu mogą sobie wybrać jeden z samochodów koncernu z Ingolstadt. We wrześniu ubiegłego roku Robert Lewandowski wybrał dla siebie Audi RS7 Sportback. Więcej na ten temat.
Żródło info i foto: interia.pl
lg share en ​Robert Lewandowski kupił sobie pięknego Bentleya!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz